Меблі у вітальню

25 июля, 2023

Меблі у вітальнюОздоблення вітальні завжди було завданням із зірочкою, адже саме у вітальні ви проводите час з гостями. Потрібно враховувати загальний стиль приміщення, стиль вітальні та її розміри, та для чого взагалі ви будете її використовувати — наприклад, якщо ви збираєтесь на сімейні обіди, то варто подумати про меблі на кшталт складних обідніх столів. Українські виробники меблів пропонують широкий вибір для вітальні та інших кімнат — отже, давайте визначимося, без чого вітальня не буде вітальнею.

Основні предмети меблів:

Зручний і стильний диван. Погодьтеся, диван є центром вітальні, адже це яскравий та великий предмет меблів, який одразу приковує до себе увагу та задає тон загальному декору. Диван має вміщувати гостей і членів сім’ї.

Журнальний столик. Стоячи перед диваном, він розмістить на собі напої, книги або предмети декору.

Підставка під телевізор або медіа-консоль. Якщо у вас є телевізор у вітальні, підставка під телевізор або медіа-консоль допоможуть краще організувати простір.

Стелаж, книжкова шафа, сервант — таким чином можна демонструвати книги, декоративні предмети, посуд або сімейні фотографії.

Додаткове освітлення. Торшери і настільні лампи можуть забезпечити навколишнє та робоче освітлення.

Додаткові стільці, що мають бути в одному стилі. Вони додають стилю вітальні та забезпечують додаткові місця для сидіння. За допомогою лише стільці та торшеру ви можете створити зону читання у своїй вітальні.

Текстиль: килим на підлозі дає змогу утеплити приміщення та в той же час доповнити його візуальне оздоблення. А подушки та ковдри для дивану можуть додати комфорту та внести кольорові акценти у дизайн.

Предмети декору: якщо обраний вами стиль приміщення диктує вам використання декоративних предметів, можна оздобити стіни настінними картинами, постерами, дзеркалами, фотографіями в рамках тощо.

В залежності від розмірів приміщення та вашою дизайнерської задумки вам можуть знадобитися додаткові предмети меблів:

  • Приставні столики зручні для розміщення напоїв, закусок або декоративних предметів поруч із зонами відпочинку, або консольний столик, розміщений біля стіни, можна використовувати для декоративних цілей або як зону для зберігання ключів і пошти.
  • Розважальний центр — якщо у вас є домашній кінотеатр, розважальний центр можна використовувати для розміщення телевізора, медіа-обладнання та предметів відображення.
  • Крісла під телевізор або розкладний диван для тих, хто любить відпочивати та дивитися телевізор одночасно.
  • Тахта для зберігання, що слугує як місцем для сидіння, так і місцем для зберігання додаткових ковдр чи інших речей.

Вибираючи меблі для вітальні, враховуйте розмір житлової площі, спосіб життя та особисті стильові уподобання, шукайте прагматичні матерали для обивки або ж одразу засоби для догляду — щоб уподобаний диван довше прослужив вам.